Dzisiejsza data: czwartek, 21 listopada 2019 roku  http://www.przedszkole21.leszno.pl/ » AKTUALNOŚCI KANGURKÓW

AKTUALNOŚCI KANGURKÓW

PAŹDZIERNIK U KANGURKÓW

1. Zapoznanie z tematyką jesienną - jesień w sadzie i ogrodzie

2. Bezpieczny przedszkolak - realizacja innowacji pedagogicznej  "Entliczek-pentliczek jestem mały ratowniczek"- obchody Dnia Ratownika

3. Urodzinki grupowe dzieci urodzonych we wrześniu, październiku i listopadzie - wspólne świętowanie, degustacja tortu.

4. "W zaczarowanym świecie Jogi" udział w zabawach ruchowych z elementami techniki Jogi

5. Realizacja innowacji pedagogicznej "Masterchef Junior w przedszkolu - wiem co jem"- wykonanie soku owocowego, sałatki owocowej lub warzywnej.

6. Udział chętnych dzieci w zabawach muzyczno-ruchowo-integracyjnych z dziećmi niepełnosprawnymi.

7. Wycieczka do restauracji Antonińska w Lesznie (pomoc w zorganizowaniu wycieczki przez P. Lewandowskich, rodziców Wojtka).

8.Spotkanie edukacyjne z Policjantem.

ZAPRASZAMY NA PIKNIK